Kolekcja: Vegan

Odkryj smaczne wegańskie produkty yfood! Od wygodnych posiłków w formie napojów po pyszne batony, proszki i Hot Bowls, każdy produkt jest przygotowany z roślinnych składników dla zbilansowanej i satysfakcjonującej diety w podróży.
  • Składniki roślinne
  • Idealna kombinacja składników odżywczych
  • Dostępne dla wszystkich produktów
  • Cena regularna 83,00 zł
    Cena regularna
    Cena regularna Cena promocyjna 83,00 zł
    5 x 500 ml
    Cena jednostkowa 33,20 zł  na  l 16,60 zł za posiłek
    5 x 500 ml
    Tylko w sklepie
  • Cena regularna 100,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 100,00 zł 85,00 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 100,00 zł
    6 x 500 ml
    Cena jednostkowa 33,33 zł  na  l 16,66 zł za posiłek
    6 x 500 ml
  • Cena regularna 100,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 100,00 zł 85,00 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 100,00 zł
    6 x 500 ml
    Cena jednostkowa 33,33 zł  na  l 16,66 zł za posiłek
    6 x 500 ml
  • Cena regularna 100,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 100,00 zł 85,00 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 100,00 zł
    6 x 500 ml
    Cena jednostkowa 33,33 zł  na  l 16,66 zł za posiłek
    6 x 500 ml
  • Cena regularna 100,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 100,00 zł 85,00 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 100,00 zł
    6 x 500 ml
    Cena jednostkowa 33,33 zł  na  l 16,66 zł za posiłek
    6 x 500 ml
  • Cena regularna 134,00 zł
    Cena regularna
    Cena regularna Cena promocyjna 134,00 zł
    12 x 60 g
    Cena jednostkowa 186,11 zł  na  kg 11,16 zł za posiłek
    12 x 60 g
  • Cena regularna 134,00 zł
    Cena regularna
    Cena regularna Cena promocyjna 134,00 zł
    12 x 60 g
    Cena jednostkowa 186,11 zł  na  kg 11,16 zł za posiłek
    12 x 60 g
  • Cena regularna 134,00 zł
    Cena regularna
    Cena regularna Cena promocyjna 134,00 zł
    12 x 60 g
    Cena jednostkowa 186,11 zł  na  kg 11,16 zł za posiłek
    12 x 60 g
  • Cena regularna 100,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 100,00 zł 85,00 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 100,00 zł
    6 x 500 ml
    Cena jednostkowa 33,33 zł  na  l 16,66 zł za posiłek
    6 x 500 ml
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Wyprzedane
    Cena regularna 100,00 zł
    Cena regularna
    Cena regularna Cena promocyjna 100,00 zł
    6 x 500 ml
    Cena jednostkowa 33,33 zł  na  l 16,66 zł za posiłek
    6 x 500 ml
    Limited Edition
  • Wyprzedane
    Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Wyprzedane
    Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg