Kupuj według kategorii

  • Napoje
  • Proszek
  • Batony
  • Zestawy degustacyjne
  • Edycje limitowane

Proszek

od 117,00 zł jako jednorazowy zakup

Cena jednostkowa 109,35 zł / kg

Zaoszczędź 15% dzięki subskrypcji.
Pozbądź się głodu, dzięki shake'owi. Nasze proszki yfood pozwalają na indywidualne przygotowanie Twoich płynnych posiłków. Zbilansowane i mega smaczne. Z wszystkimi ważnymi składnikami odżywczymi, których Twój organizm potrzebuje.
Ucz się więcej
  • 1 Shake = 1 Posiłek
  • 3-5 godzin sytości
  • Idealna kombinacja składników odżywczych
  • Indywidualnie porcjowane
  • 12 posiłków po 9,75 zł każdy (cena bez rabatów)

Podsumowanie zamówienia

Produkt
Łączna cena

Brak pozycji w paczce

Wydaj 180,00 zł aby uzyskać darmową dostawę.

Kwalifikujesz się do darmowej dostawy.

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 180 zł.

0,00 zł