Kolekcja: Vegan
Odkryj smaczne wegańskie produkty yfood! Od wygodnych posiłków w formie napojów po pyszne batony, proszki i Hot Bowls, każdy produkt jest przygotowany z roślinnych składników dla zbilansowanej i satysfakcjonującej diety w podróży.
- Składniki roślinne
- Idealna kombinacja składników odżywczych
- Dostępne dla wszystkich produktów
-
Cena regularna 100,00 złjako jednorazowy zakupCena regularna 100,00 zł 85,00 złjako subskrypcjaCena regularna
Cena promocyjna 100,00 zł6 x 500 mlCena jednostkowa 33,33 zł 28,33 zł / na l 16,66 zł za posiłek 14,16 zł za posiłek6 x 500 ml -
Cena regularna 134,00 złCena regularnaCena regularna
Cena promocyjna 134,00 zł12 x 60 gCena jednostkowa 186,11 zł / na kg 11,16 zł za posiłek za posiłek12 x 60 g -
WyprzedaneCena regularna 134,00 złCena regularnaCena regularna
Cena promocyjna 134,00 zł12 x 60 gCena jednostkowa 186,11 zł / na kg 11,16 zł za posiłek za posiłekWyprzedane12 x 60 g -
Cena regularna 117,00 złjako jednorazowy zakupCena regularna 117,00 zł 99,45 złjako subskrypcjaCena regularna
Cena promocyjna 117,00 zł1 x 1.07 kgCena jednostkowa 109,35 zł 92,94 zł / na kg 9,75 zł za posiłek 8,28 zł za posiłek1 x 1.07 kg -
Cena regularna 117,00 złjako jednorazowy zakupCena regularna 117,00 zł 99,45 złjako subskrypcjaCena regularna
Cena promocyjna 117,00 zł1 x 1.07 kgCena jednostkowa 109,35 zł 92,94 zł / na kg 9,75 zł za posiłek 8,28 zł za posiłek1 x 1.07 kg -
Cena regularna 117,00 złjako jednorazowy zakupCena regularna 117,00 zł 99,45 złjako subskrypcjaCena regularna
Cena promocyjna 117,00 zł1 x 1.07 kgCena jednostkowa 109,35 zł 92,94 zł / na kg 9,75 zł za posiłek 8,28 zł za posiłek1 x 1.07 kg -
Cena regularna 117,00 złjako jednorazowy zakupCena regularna 117,00 zł 99,45 złjako subskrypcjaCena regularna
Cena promocyjna 117,00 zł1 x 1.07 kgCena jednostkowa 109,35 zł 92,94 zł / na kg 9,75 zł za posiłek 8,28 zł za posiłek1 x 1.07 kg -
Cena regularna 117,00 złjako jednorazowy zakupCena regularna 117,00 zł 99,45 złjako subskrypcjaCena regularna
Cena promocyjna 117,00 zł1 x 1.07 kgCena jednostkowa 109,35 zł 92,94 zł / na kg 9,75 zł za posiłek 8,28 zł za posiłek1 x 1.07 kg -
Cena regularna 83,00 złCena regularnaCena regularna
Cena promocyjna 83,00 zł5 x 500 mlCena jednostkowa 33,20 zł / na l 16,60 zł za posiłek za posiłek5 x 500 mlTylko w sklepie -
Cena regularna 134,00 złCena regularnaCena regularna
Cena promocyjna 134,00 zł12 x 60 gCena jednostkowa 186,11 zł / na kg 11,16 zł za posiłek za posiłek12 x 60 g -
Cena regularna 100,00 złjako jednorazowy zakupCena regularna 100,00 zł 85,00 złjako subskrypcjaCena regularna
Cena promocyjna 100,00 zł6 x 500 mlCena jednostkowa 33,33 zł 28,33 zł / na l 16,66 zł za posiłek 14,16 zł za posiłek6 x 500 ml -
Zaoszczędź 9%Cena regularna 271,00 złCena regularnaCena regularna
299,00 złCena promocyjna 271,00 zł18 x 500 mlCena jednostkowa 30,11 zł / na l 15,05 zł za posiłek za posiłek18 x 500 ml -
Cena regularna 100,00 złjako jednorazowy zakupCena regularna 100,00 zł 85,00 złjako subskrypcjaCena regularna
Cena promocyjna 100,00 zł6 x 500 mlCena jednostkowa 33,33 zł 28,33 zł / na l 16,66 zł za posiłek 14,16 zł za posiłek6 x 500 ml