Kolekcja: Proszek

Pozbądź się głodu, dzięki shake'owi. Nasze proszki yfood pozwalają na indywidualne przygotowanie Twoich płynnych posiłków. Zbilansowane i mega smaczne. Z wszystkimi ważnymi składnikami odżywczymi, których Twój organizm potrzebuje.
  • 1 Shake = 1 Posiłek
  • 3-5 godzin sytości
  • Idealna kombinacja składników odżywczych
  • Indywidualnie porcjowane
  • 12 posiłków po 9,75 zł każdy (cena bez rabatów)
  • Cena regularna 125,00 zł
    Cena regularna
    Cena regularna Cena promocyjna 125,00 zł
    10 x 85 g
    Cena jednostkowa 147,06 zł  na  kg 12,50 zł za posiłek
    10 x 85 g
    Tylko w sklepie
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Wyprzedane
    Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Wyprzedane
    Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Wyprzedane
    Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg
  • Cena regularna 117,00 zł
    jako jednorazowy zakup
    Cena regularna 117,00 zł 99,45 zł
    jako subskrypcja
    Cena regularna Cena promocyjna 117,00 zł
    1 x 1 kg
    Cena jednostkowa 109,35 zł  na  kg 9,75 zł za posiłek
    1 x 1 kg