Collection: Powder
Shake away your hunger. With our yfood powders, you can customise your drinkable meals. Balanced, wholesome, and super tasty. With all the essential nutrients your body needs.
- 1 Shake. 1 Meal.
- Keeps you full for 3-5 hours
- Balanced nutrient combination
- Customisable portions
- 12 meals for €2.33 each (price without discounts)
-
Regular price € 29,99 €Regular priceRegular price10 x 85 gUnit price € 35,28 € / per kg € 2,99 € per meal per meal10 x 85 gOnline exclusive
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Sold outRegular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Sold outRegular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Sold outRegular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Sold outRegular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Sold outRegular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg