Collection: Vegan

Explore yfood's tasty vegan products! From convenient ready-to-drink meals to delicious bars, powders, and hot bowls, each crafted with plant-based ingredients for a balanced and satisfying diet on the go.
  • Plant-based ingredients
  • Balanced nutrient combination
  • Available across all products
  • Regular price 19,95
    Regular price
    Regular price Sale price 19,95
    5 x 500 ml
    Unit price 7,98  per  l 3,99 per meal
    5 x 500 ml
    Online exclusive
  • Regular price 23,94
    as one-time purchase
    Regular price 23,94 20,35
    as subscription
    Regular price Sale price 23,94
    6 x 500 ml
    Unit price 7,98  per  l 3,99 per meal
    6 x 500 ml
  • Regular price 23,94
    as one-time purchase
    Regular price 23,94 20,35
    as subscription
    Regular price Sale price 23,94
    6 x 500 ml
    Unit price 7,98  per  l 3,99 per meal
    6 x 500 ml
  • Regular price 23,94
    as one-time purchase
    Regular price 23,94 20,35
    as subscription
    Regular price Sale price 23,94
    6 x 500 ml
    Unit price 7,98  per  l 3,99 per meal
    6 x 500 ml
  • Regular price 23,94
    as one-time purchase
    Regular price 23,94 20,35
    as subscription
    Regular price Sale price 23,94
    6 x 500 ml
    Unit price 7,98  per  l 3,99 per meal
    6 x 500 ml
  • Regular price 31,99
    Regular price
    Regular price Sale price 31,99
    12 x 60 g
    Unit price 44,43  per  kg 2,66 per meal
    12 x 60 g
  • Regular price 31,99
    Regular price
    Regular price Sale price 31,99
    12 x 60 g
    Unit price 44,43  per  kg 2,66 per meal
    12 x 60 g
  • Regular price 31,99
    Regular price
    Regular price Sale price 31,99
    12 x 60 g
    Unit price 44,43  per  kg 2,66 per meal
    12 x 60 g
  • Regular price 23,94
    as one-time purchase
    Regular price 23,94 20,35
    as subscription
    Regular price Sale price 23,94
    6 x 500 ml
    Unit price 7,98  per  l 3,99 per meal
    6 x 500 ml
  • Regular price 27,99
    as one-time purchase
    Regular price 27,99 23,79
    as subscription
    Regular price Sale price 27,99
    1 x 1 kg
    Unit price 26,16  per  kg 2,33 per meal
    1 x 1 kg
  • Regular price 27,99
    as one-time purchase
    Regular price 27,99 23,79
    as subscription
    Regular price Sale price 27,99
    1 x 1 kg
    Unit price 26,16  per  kg 2,33 per meal
    1 x 1 kg
  • Sold out
    Regular price 23,94
    Regular price
    Regular price Sale price 23,94
    6 x 500 ml
    Unit price 7,98  per  l 3,99 per meal
    6 x 500 ml
    Limited Edition
  • Regular price 27,99
    as one-time purchase
    Regular price 27,99 23,79
    as subscription
    Regular price Sale price 27,99
    1 x 1 kg
    Unit price 26,16  per  kg 2,33 per meal
    1 x 1 kg
  • Regular price 27,99
    as one-time purchase
    Regular price 27,99 23,79
    as subscription
    Regular price Sale price 27,99
    1 x 1 kg
    Unit price 26,16  per  kg 2,33 per meal
    1 x 1 kg
  • Regular price 27,99
    as one-time purchase
    Regular price 27,99 23,79
    as subscription
    Regular price Sale price 27,99
    1 x 1 kg
    Unit price 26,16  per  kg 2,33 per meal
    1 x 1 kg