Collection: All products
-
Regular price € 19,95 €Regular priceRegular price5 x 500 mlUnit price € 7,98 € / per l € 3,99 € per meal per meal5 x 500 mlOnline exclusive
-
Regular price € 21,99 €Regular priceRegular price8 x 60 gUnit price € 45,81 € / per kg € 2,74 € per meal per meal8 x 60 gOnline exclusive
-
Regular price € 29,99 €Regular priceRegular price10 x 85 gUnit price € 35,28 € / per kg € 2,99 € per meal per meal10 x 85 gOnline exclusive
-
Regular price € 23,94 €Regular priceRegular price6 x 500 mlUnit price € 7,98 € / per l € 3,99 € per meal per meal6 x 500 mlLimited Edition
-
Regular price € 31,99 €Regular priceRegular price12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per meal12 x 60 g
-
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml
-
Regular price € 26,32 €as one-time purchaseRegular price € 26,32 € € 22,37 €as subscriptionRegular price8 x 330 mlUnit price € 9,97 € € 8,47 € / per l € 3,29 € per meal € 2,79 € per meal8 x 330 ml
-
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml
-
Regular price € 26,32 €as one-time purchaseRegular price € 26,32 € € 22,37 €as subscriptionRegular price8 x 330 mlUnit price € 9,97 € € 8,47 € / per l € 3,29 € per meal € 2,79 € per meal8 x 330 ml
-
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml
-
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml
-
Regular price € 31,99 €Regular priceRegular price12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per meal12 x 60 g
-
Regular price € 31,99 €Regular priceRegular price12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per meal12 x 60 g
-
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml
-
Regular price € 26,32 €as one-time purchaseRegular price € 26,32 € € 22,37 €as subscriptionRegular price8 x 330 mlUnit price € 9,97 € € 8,47 € / per l € 3,29 € per meal € 2,79 € per meal8 x 330 ml
-
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 mlOnline exclusive