Collection: Classic drinks
The drink that's a meal: Balanced, wholesome, and delicious. Packed with all the essential nutrients your body needs everyday. Keeps you full for a long time and is simply convenient.
- 1 Drink. 1 Meal.
- Keeps you full for 3-5 hours
- 26 vitamins & minerals
- No added sugar
- Lactose and gluten-free
-
Sold outRegular price € 23,94 €Regular priceRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € / per l € 3,99 € per meal per meal6 x 500 mlLimited Edition -
Save 16%Regular price € 59,99 €Regular priceRegular price
€ 71,82 €Sale price € 59,99 €18 x 500 mlUnit price € 6,67 € / per l € 3,33 € per meal per meal18 x 500 ml -
Save 11%Regular price € 69,99 €Regular priceRegular price
€ 78,96 €Sale price € 69,99 €24 x 330 mlUnit price € 8,84 € / per l € 2,91 € per meal per meal24 x 330 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 26,32 €as one-time purchaseRegular price € 26,32 € € 22,37 €as subscriptionRegular price
Sale price € 26,32 €8 x 330 mlUnit price € 9,97 € € 8,47 € / per l € 3,29 € per meal € 2,79 € per meal8 x 330 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 26,32 €as one-time purchaseRegular price € 26,32 € € 22,37 €as subscriptionRegular price
Sale price € 26,32 €8 x 330 mlUnit price € 9,97 € € 8,47 € / per l € 3,29 € per meal € 2,79 € per meal8 x 330 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 26,32 €as one-time purchaseRegular price € 26,32 € € 22,37 €as subscriptionRegular price
Sale price € 26,32 €8 x 330 mlUnit price € 9,97 € € 8,47 € / per l € 3,29 € per meal € 2,79 € per meal8 x 330 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Sold outRegular price € 23,94 €Regular priceRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € / per l € 3,99 € per meal per meal6 x 500 mlLimited Edition -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Sold outRegular price € 23,94 €Regular priceRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € / per l € 3,99 € per meal per meal6 x 500 mlLimited Edition