Collection: All products
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Sold outRegular price € 23,94 €Regular priceRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € / per l € 3,99 € per meal per meal6 x 500 mlLimited Edition -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 19,95 €Regular priceRegular price
Sale price € 19,95 €5 x 500 mlUnit price € 7,98 € / per l € 3,99 € per meal per meal5 x 500 mlOnline exclusive