Collection: All products
-
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 31,99 €Regular priceRegular price
Sale price € 31,99 €12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per meal12 x 60 g -
Regular price € 31,99 €Regular priceRegular price
Sale price € 31,99 €12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per meal12 x 60 g -
Regular price € 31,99 €Regular priceRegular price
Sale price € 31,99 €12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per meal12 x 60 g -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 26,32 €as one-time purchaseRegular price € 26,32 € € 22,37 €as subscriptionRegular price
Sale price € 26,32 €8 x 330 mlUnit price € 9,97 € € 8,47 € / per l € 3,29 € per meal € 2,79 € per meal8 x 330 ml -
Regular price € 31,99 €Regular priceRegular price
Sale price € 31,99 €12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per meal12 x 60 g -
Regular price € 4,99 €Regular priceRegular price
Sale price € 4,99 €Online exclusive -
Regular price € 14,95 €Regular priceRegular price
Sale price € 14,95 €Online exclusive -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg