Collection: Vegan

Explore yfood's tasty vegan products! From convenient ready-to-drink meals to delicious bars, powders, and hot bowls, each crafted with plant-based ingredients for a balanced and satisfying diet on the go.
  • Plant-based ingredients
  • Balanced nutrient combination
  • Available across all products
  • Regular price 100,00 zł
    as one-time purchase
    Regular price 100,00 zł 85,00 zł
    as subscription
    Regular price Sale price 100,00 zł
    6 x 500 ml
    Unit price 33,33 zł  per  l 16,66 zł per meal
    6 x 500 ml
  • Regular price 134,00 zł
    Regular price
    Regular price Sale price 134,00 zł
    12 x 60 g
    Unit price 186,11 zł  per  kg 11,16 zł per meal
    12 x 60 g
  • Sold out
    Regular price 134,00 zł
    Regular price
    Regular price Sale price 134,00 zł
    12 x 60 g
    Unit price 186,11 zł  per  kg 11,16 zł per meal
    Sold out
    12 x 60 g
  • Regular price 117,00 zł
    as one-time purchase
    Regular price 117,00 zł 99,45 zł
    as subscription
    Regular price Sale price 117,00 zł
    1 x 1.07 kg
    Unit price 109,35 zł  per  kg 9,75 zł per meal
    1 x 1.07 kg
  • Regular price 117,00 zł
    as one-time purchase
    Regular price 117,00 zł 99,45 zł
    as subscription
    Regular price Sale price 117,00 zł
    1 x 1.07 kg
    Unit price 109,35 zł  per  kg 9,75 zł per meal
    1 x 1.07 kg
  • Regular price 117,00 zł
    as one-time purchase
    Regular price 117,00 zł 99,45 zł
    as subscription
    Regular price Sale price 117,00 zł
    1 x 1.07 kg
    Unit price 109,35 zł  per  kg 9,75 zł per meal
    1 x 1.07 kg
  • Regular price 117,00 zł
    as one-time purchase
    Regular price 117,00 zł 99,45 zł
    as subscription
    Regular price Sale price 117,00 zł
    1 x 1.07 kg
    Unit price 109,35 zł  per  kg 9,75 zł per meal
    1 x 1.07 kg
  • Regular price 117,00 zł
    as one-time purchase
    Regular price 117,00 zł 99,45 zł
    as subscription
    Regular price Sale price 117,00 zł
    1 x 1.07 kg
    Unit price 109,35 zł  per  kg 9,75 zł per meal
    1 x 1.07 kg
  • Regular price 83,00 zł
    Regular price
    Regular price Sale price 83,00 zł
    5 x 500 ml
    Unit price 33,20 zł  per  l 16,60 zł per meal
    5 x 500 ml
    Online exclusive
  • Regular price 134,00 zł
    Regular price
    Regular price Sale price 134,00 zł
    12 x 60 g
    Unit price 186,11 zł  per  kg 11,16 zł per meal
    12 x 60 g
  • Regular price 100,00 zł
    as one-time purchase
    Regular price 100,00 zł 85,00 zł
    as subscription
    Regular price Sale price 100,00 zł
    6 x 500 ml
    Unit price 33,33 zł  per  l 16,66 zł per meal
    6 x 500 ml
  • Save 9%
    Regular price 271,00 zł
    Regular price
    Regular price 299,00 zł Sale price 271,00 zł
    18 x 500 ml
    Unit price 30,11 zł  per  l 15,05 zł per meal
    18 x 500 ml
  • Regular price 100,00 zł
    as one-time purchase
    Regular price 100,00 zł 85,00 zł
    as subscription
    Regular price Sale price 100,00 zł
    6 x 500 ml
    Unit price 33,33 zł  per  l 16,66 zł per meal
    6 x 500 ml