Collection: Vegan
Explore yfood's tasty vegan products! From convenient ready-to-drink meals to delicious bars, powders, and hot bowls, each crafted with plant-based ingredients for a balanced and satisfying diet on the go.
- Plant-based ingredients
- Balanced nutrient combination
- Available across all products
-
Regular price € 31,99 €Regular priceRegular price
Sale price € 31,99 €12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per meal12 x 60 g -
Sold outRegular price € 31,99 €Regular priceRegular price
Sale price € 31,99 €12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per mealSold out12 x 60 g -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price
Sale price € 27,99 €1 x 1.07 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1.07 kg -
Regular price € 19,95 €Regular priceRegular price
Sale price € 19,95 €5 x 500 mlUnit price € 7,98 € / per l € 3,99 € per meal per meal5 x 500 mlOnline exclusive -
Regular price € 31,99 €Regular priceRegular price
Sale price € 31,99 €12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per meal12 x 60 g -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml -
Save 16%Regular price € 59,99 €Regular priceRegular price
€ 71,82 €Sale price € 59,99 €18 x 500 mlUnit price € 6,67 € / per l € 3,33 € per meal per meal18 x 500 ml -
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price
Sale price € 23,94 €6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml