Collection: Vegan
Explore yfood's tasty vegan products! From convenient ready-to-drink meals to delicious bars, powders, and hot bowls, each crafted with plant-based ingredients for a balanced and satisfying diet on the go.
- Plant-based ingredients
- Balanced nutrient combination
- Available across all products
-
Regular price € 24,95 €Regular priceRegular price6 x 104 gUnit price € 39,98 € / per kg € 4,15 € per meal per meal6 x 104 gOnline exclusive
-
Regular price € 23,94 €Regular priceRegular price6 x 103 gUnit price € 38,37 € / per kg € 3,99 € per meal per meal6 x 103 gOnline exclusive
-
Regular price € 23,94 €Regular priceRegular price6 x 104 gUnit price € 38,74 € / per kg € 3,99 € per meal per meal6 x 104 gOnline exclusive
-
Regular price € 23,94 €Regular priceRegular price6 x 104 gUnit price € 38,37 € / per kg € 3,99 € per meal per meal6 x 104 gOnline exclusive
-
Sold outRegular price € 23,94 €Regular priceRegular price6 x 103 gUnit price € 38,37 € / per kg € 3,99 € per meal per meal6 x 103 gOnline exclusive
-
Regular price € 31,99 €Regular priceRegular price12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per meal12 x 60 g
-
Regular price € 31,99 €Regular priceRegular price12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per meal12 x 60 g
-
Regular price € 31,99 €Regular priceRegular price12 x 60 gUnit price € 44,43 € / per kg € 2,66 € per meal per meal12 x 60 g
-
Sold outRegular price € 23,94 €Regular priceRegular price6 x 103 gUnit price € 38,74 € / per kg € 3,99 € per meal per meal6 x 103 gLimited Edition
-
Sold outRegular price € 23,94 €Regular priceRegular price6 x 500 mlUnit price € 7,98 € / per l € 3,99 € per meal per meal6 x 500 mlLimited Edition
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Regular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Sold outRegular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Sold outRegular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Sold outRegular price € 27,99 €as one-time purchaseRegular price € 27,99 € € 23,79 €as subscriptionRegular price1 x 1 kgUnit price € 26,16 € € 22,23 € / per kg € 2,33 € per meal € 1,98 € per meal1 x 1 kg
-
Regular price € 23,94 €as one-time purchaseRegular price € 23,94 € € 20,35 €as subscriptionRegular price6 x 500 mlUnit price € 7,98 € € 6,78 € / per l € 3,99 € per meal € 3,39 € per meal6 x 500 ml